1. Ugrás a menühöz
  2. Ugrás a tartalomhoz
  3. Ugrás a lábléchez

Kajak-Kenu Maraton, Győr

Az elmúlt hétvégén került megrendezésre a Maraton Országos Bajnokság Győrben, ahol iskolánk kajakosai is helyzetjelentés kaphattak, hogyan sikerült a téli, tavaszi alapozó munkájuk egyesületükben.  Az értékelés azért nem ennyire egyszerű, hiszen aki volt már kajak-kenu maratonon, az tudja, hogy egy kormánytörés, egy összeakaszkodás, vagy egy borulás bármikor benne van a futamban és ezek a szituációk sajnos helyezésekbe, akár egy dobogóba is kerülhetnek. A gyerekek élménybeszámolóiból úgy tűnik, hogy ők is hasonló „élményekkel” gazdagodtak a kétnapos versenyen. Két tanulónknak viszont sikerült minden nehézség ellenére dobogóra kerülni. Velencei Boldizsár 4. osztályos tanulónk a legfiatalabb U-10-es korosztály Maraton Bajnoka lett, Urbancsok Panna pedig  U-13-as lányok között a szerzett egy országos bronzérmet. Gratulálunk versenyzőinknek és felkészítőiknek, Bátor Györgynek és Rohony Balázsnak.

MK1 Férfi Gyermek U10 Velencei Boldizsár 1.hely

K1 Női Kölyök U13 Urbancsok Panna 3.hely

K1 Férfi Kölyök U14 10 km  Besseneyei Domos 10.hely

K1 Férfi Serdülő U15 15 km Czerjak Ádám 18.hely Szűcs Benedek 25.hely Domján András 27.hely Sztricskó Zoltán 34.hely