1. Ugrás a menühöz
  2. Ugrás a tartalomhoz
  3. Ugrás a lábléchez

Kiváló szereplés a Kazinczy versenyen

2023. február 23-án délután került sor a Kazinczy Ferenc nevével fémjelzett Szép Magyar Beszéd verseny kerületi fordulójára. Idén a Tessesik Sámuel Múzeum adott helyet e neves eseménynek, melyen öt iskola felsős tanulói vettek részt. A versenyen egy szabadon választott és egy kötelező szöveget kellett minden tanulónak felolvasnia. A három tagú zsűri az értő, kifejező olvasás, helyes hangsúlyozás mellett a szép kiejtésre, a megfelelő hangerőre is figyelt az előadások értékelésénél. A színvonalas felolvasások után két kategóriában hirdettek eredményt. Iskolánk tanulói közül az 5-6. évfolyamon Szalai Anita 6.a osztályos tanuló 3. helyezést ért el (felkészítő tanár: Gazsóné Gugolya Beáta), a 7-8. évfolyamon pedig Lohr Eszter 7. a osztályos tanuló 1. helyezett lett (felkészítő tanár: Abonyi Éva). Ez a nagyszerű eredmény azt jelenti, hogy Eszter képviseli majd iskolánkat, városunkat az országos versenyen. További két diákunk, Szabó Tamara és Klausz Dáriusz is szép teljesítményt nyújtott. Helyezettjeinknek, a versenyen résztvevőknek szívből gratulálunk, Eszternek további eredményes felkészülést kívánunk!

Napi ige

Tisztaszoftver letöltés - ingyenes Windows, Office licence

Tehetséggondozás

További hasznos oldalak: 

Tehetségkönyvtár

E-learning tananyagok

Intézményünk elérhetőségei

Telefonszámok

Felső tagozat (Kossuth u. 7): 
06-66-312-325 (tel/fax)
Alsó tagozat (Kossuth u. 17): 
06-66-311-167
Bacsó utcai óvoda:  
06-20-620-1989
Damjanich utcai óvoda: 
06-20-824-6689
Zöldpázsiti óvoda:
06-20-522-5441

E-mail:  Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

 

Megbízatások

Intézményvezető: Molnár Eteléné

Igazgatóhelyettesek: Csernusné Samu Edit, Egriné Tusjak Otília

Intézményünkben négy munkaközösség működik:

Alsó tagozatos munkaközösség
Munkaközösség vezető: Farkas-Gergely Arnold Zoltán

Felsős munkaközösség
Munkaközösség vezető: Fekete-Rekényi János

Tehetséggondozó munkaközösség
Munkaközösség vezető: Gazsóné Gugolya Beáta

Nyelvi munkaközösség
Munkaközösség vezető: Baginé Lőrincz Erika

Adatvédelmi felelős: Fabóné Kordoványi Enikő
Telefonszám: 06-66-312-325

 

Elektronikus napló elérése

Hirdetmények

Az 1-es szám is jelenthet komoly értéket az iskolában. Kérjük támogassa iskolánkat az adója egy százalékával. Köszönjük!

„Gyermekünkért, Jövőnkért” Alapítvány

5540 Szarvas, Kossuth L. u. 7.

Számlaszám: 11733058-20017280

Adószám:       18372843-104

Egyházunk technikai száma:  0035

Benka-Téka